Leaf and Glow Salon Piękności

Szkice i proces designu

Leaf and Glow to salon piękności, który oferuje doświadczenie typu spa oraz naturalne, botaniczne rozwiązania kosmetyczne. Dodatkowo, oferują kuracyjne zestawy spa, dzięki którym klienci mogą cieszyć się tym samym doświadczeniem w domu.

Klient poszukuje logo, które połączy naturalne piękno, wyrafinowanie oraz silne powiązanie z botanicznym światem. Logo powinno zawierać element botaniczny i wywoływać świeże, orzeźwiające oraz luksusowe wrażenia.

Koncepcje koncentrują się wokół tematu natury z elementami liści, aby podkreślić bliski związek firmy z naturą. Element wianka z liści dodaje dodatkowego wyrafinowania projektowi logo.

Inspiracja palety barw

Ponieważ firma oferuje naturalne rozwiązania kosmetyczne, paleta kolorów jest inspirowana naturą. Wybrane kolory #4D5A1D (głęboka oliwkowa zieleń) i #32351D (głęboka mchawa zieleń) nawiązują do naturalności i atmosfery spa, którą Leaf and Glow zapewnia. Przynoszą one uczucie czystości, witalności i odnowy, co doskonale współgra z marką. Połączenie tych dwóch odcieni tworzy harmonijny i organiczny charakter o luksusowym wydźwięku.